ÖVRIGT / Leksaker / Nallebjörnar 6743169
nr 674 3169
Nallebjörnar
2 st, Steiff
Kondition: slitage/skador
Utrop:
100 kr
Såld:
10.200 kr
måndag 20 december 2010
kl 18:38:28
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
500 kr
6
3.000 kr
7
3.500 kr
8
4.900 kr
9
5.100 kr
9
5.300 kr
8
6.900 kr
8
7.900 kr
8
10.100 kr
Nallebjörnar
Kondition: slitage/skador
nr 674 3169
Nallebjörnar
2 st, Steiff
Kondition: slitage/skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 10.200 kr |
måndag 20 december 2010 |